Çalışma Saatleri
  • Pts - Cum
    8:45 - 18:00

Türk Yapı Sektörü İhracatta Dubai, Katar ve Moskova Fuarları ile Büyüyor.

Business World Global dergisinin web sitesinde yayınlanan ropörtajında Genel Müdür Vekilimiz Çağatay Erşahin, Expotim olarak hangi sektörlerde çalışmalar yaptığımızı, nerelerde fuar düzenlediğimizi ve katılımcı gruplarını derginin okurlarıyla paylaştı.

“2003 yılından günümüze kadar farklı birçok ülkede düzenledikleri fuarlar ile Türk ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunan Expotim-Ladin Grubu, 2019 yılında da büyük başarılara imza attı. Dünya ülkelerinde yaptıkları fuar ve organizasyonlar ile Türk ihracatçısına büyük faydalar sağlayan Expotim-Ladin Grubu Genel Müdür Vekili Çağatay Erşahin ile nerelerde fuar düzenledikleri, katılımcı grupları, hangi sektörlerde çalışmalar yaptıklarını siz Business World Global dergisi okuyucuları için derledik.

  • Expotim & Ladin Grubu’ndan kısaca bahsedebilir misiniz?

Expotim & Ladin Grubu olarak kurulduğumuz 2003 yılından itibaren bizim tek bir amacımız var: Türkiye’nin ihracatını artırmak. Türkiye’nin cesur üreticilerini doğru pazarlara taşımak ve yeni müşterilerle pazar paylarını artırmalarını sağlamak. Bunun için Expotim & Ladin Grubu olarak, Paris’ten Dubai’ye, Johannesburg’dan Moskova’ya kadar dünyanın çeşitli ihracat noktalarında senede ortalama 30 fuar düzenliyoruz.  TC Ticaret Bakanlığı’nın yurt dışı fuar organizasyonu yetki belgesi ile Türkiye için önemi yüksek olan bu pazarlarda düzenlediğimiz prestijli milli katılımlar ve ana organizatörlüğünü üstlendiğimiz fuarlarımızla ülkemizin ihracatına yön veriyoruz. Expotim ve Ladin olarak iki şirketimizle birlikte bugüne kadar 14.000’den fazla katılımcı firmamızla, 44 ülkede 400’den fazla fuar organizasyonu düzenleyerek, 330.000 m2‘den fazla fuar alanı satışı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.”

Business World’de yayınlanan haberin tamamını okumak için tıklayınız