Hikayemiz

HİKÂYEMİZ

Expotim Uluslararası Fuar Organizasyonları A.Ş. 2003 yılında, fuar organizasyonları konusunda engin deneyim sahibi profesyoneller tarafından kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini öncelikli değerlerinden biri olarak kabul eden Expotim, Türk ihracat piyasasında önemli rolü olan bir organizatördür.

TC Ticaret Bakanlığı tarafından temin edilen “Yurt Dışı Fuar Düzenleme Yetki Belgesi”ne sahip olan Expotim'in şu anda Yapı, Tekstil, Paketleme, Gıda-Tarım ve Enerji başta olmak üzere farklı sektör grubu fuarları mevcuttur. Bu sektörel yapılanma uzmanlaşmış hizmet departmanlarıyla desteklenmekte ve Expotim nitelikli personeliyle, sadece müşterilerin değil, aynı zamanda ülkemizin hedeflerine de katkı yapmaktadır. Expotim personeli daima müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmakta ve fuarların düzenlenme aşamasından bitişine dek, müşterilerinin memnuniyeti için gereken tüm profesyonel desteği sağlamaktadır. “Sizin İşiniz, Bizim Dünyamız” mottosuyla hareket eden Expotim, her yeni fuarda başarı grafiğini yükselten bir yapılanma olduğunu sayılarla da göstermektedir.

Expotim başarılarına, 2007 senesinde; bünyesine 1993 yılından beri fuarcılık sektöründe yer alan Ladin Fuar ve Kongre Organizasyon Hizmetleri AŞ’yi katarak devam etmiş olup; 2010 yılından beri, İstanbul şehir merkezinde bulunan, kendine ait binasında Ladin Fuar ile birlikte faaliyetlerine devam etmektedir.

Lider uluslararası fuar şirketi olarak Expotim, kanıtlanmış deneyimi ve sağlam alt yapısıyla yılda 30’un üzerinde fuar düzenlemektedir.

Sayılarla
Expotim & Ladin

0

ÜLKE

0

FUAR

0

m2 FUAR ALANI

0

KATILIMCI FİRMA

PARTNERLERİMİZ

Dünyanın en iyi uluslararası fuar şirketleri, Türkiye temsilciliklerinde Expotim’i tercih ediyor.